Naše filosofie náboru

Nepatříme mezi firmy s velkou fluktuací, snažíme se udržet stávající zaměstnance a sázíme na dlouhodobou spolupráci a vzájemnou loajalitu. V budoucích letech očekáváme mírný nárůst našich pracovních míst s ohledem na plánované investice do výroby. K 1. 5. 2021 počet pracovních míst v naší společnosti činil 382.

Pokud se zajímáte o obor chemie a chtěli byste se stát součástí stabilní a perspektivní společnosti, která působí na trhu více než 90 let, budeme rádi, když se rozhodnote reagovat na některou z aktuálně nabízených pracovních pozic.
O níže uvedené volné pracovní pozice se můžete ucházet prostřednictvím emailové adresy: alexandra.pankova@bc-mchz.cz

Volné pracovní pozice:

OBCHODNÍ REFERENT

Rozšiřujeme náš tým nákupu (část smluvních vztahů) a hledáme zkušeného odborníka.

Náplň práce:
* oblast smluvních vztahů - investice a technický nákup, kompletní zpracování obchodních případů

Nabízíme:
* stabilní pracovní poměr v mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
* místo působnosti Ostrava
* individuální zaškolovací a rozvojový program
* odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity
* pružnou pracovní dobu
* atraktivní práci s možností profesního rozvoje

Požadujeme:

* VŠ vzdělání (ekonomické nebo právní zaměření výhodou)

* praxe v oblasti nákupu minimálně 3 roky
* znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
* zkušenosti s přípravou smluv (smlouva o dílo a kupní smlouva s přesahem na smlouvy investiční a další), základní znalosti Intrastatu a celní problematiky - výhodou
* uživatelská znalost balíčku Microsoft Office
* analytické myšlení, komunikativnost, pečlivost
* samostatný a odpovědný přístup k práci
* odolnost vůči psychické zátěži
* ochota učit se novým věcem
* řidičský průkaz sk. B

Termín nástupu možný ihned nebo dohodou.

Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na emailovou adresu:
alexandra.pankova@bc-mchz.cz

CHEMIK VE VÝROBĚ

Nabízíme:
* individuální zaškolovací a rozvojový program
* odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
* zajímavou práci v provozním týmu, získání praxe v chemické výrobě
* směnový provoz

Požadujeme:
* střední odborné vzdělání (výuční list nebo maturita, chemické zaměření výhodou)
* praxe ve výrobě výhodou

Požadované osobnostní vlastnosti:
* manuální zručnost, ochota učit se novým věcem a postupům
* odolnost vůči fyzické a psychické zátěži
* dochvilnost

Termín nástupu dohodou.