Naše filosofie náboru

Nepatříme mezi firmy s velkou fluktuací, snažíme se udržet stávající zaměstnance a sázíme na dlouhodobou spolupráci a vzájemnou loajalitu. V budoucích letech očekáváme mírný nárust našich pracovních míst s ohledem na plánované investice do výroby. K 1.5.2019 počet pracovních míst v naší společnosti činil 380.

Pokud se zajímáte o obor chemie a chtěli byste se stát součástí stabilní a perspektivní společnosti, která působí na trhu více než 90 let, budeme rádi, když se rozhodnote reagovat na některou z aktuálně nabízených pracovních pozic.
O níže uvedené volné pracovní pozice se můžete ucházet prostřednictvím emailové adresy: pavlina.besedova@bc-mchz.cz

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ,
JIŽ TUTO SOBOTU 5.10.2019,
OD 9.00 DO 14.00!

Srdečně vás zveme na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který se v naší společnosti uskuteční již tuto sobotu, 5.10.2019! Pro návštěvníky je připraven bohatý program: koncert kapely L. A. Sunday, skákací hrad, prohlídky areálu, chemický fotokoutek, mikromagie Michala Zapletala, vystoupení Poppy a Adélka, soutěže pro děti, virtuální realita a mnoho dalšího! Jsou připraveny také předváděcí jízdy elektromobilem a na děti čeká originální sladký dárek. Každý účastník má také nárok na občerstvení zdarma v podobě párku v rohlíku a plechovky pití.

Těšíme se na vás!

Volné pracovní pozice:

Interní auditor

Hledáme zkušeného odborníka na pozici Interního auditora společnosti.

Pracovní náplň:

* úzká spolupráce s jednateli a managementem společnosti
* kontrolní činnost v oblasti podnikových procesů, předpisů a norem společnosti, navrhování opatření k odstranění příčin vzniku neshod v rámci auditovaných činností včetně identifikace možností ke zlepšení a dalšímu rozvoji integrovaného systému managementu
* spolupráce na implementaci normativních a legislativních požadavků do systému společnosti
* spolupráce při zastupování společnosti v oblasti právních záležitostí

Nabízíme:

* pracovní poměr v mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
* odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity (prémie, dotovaná strava, možnost home office, atd.)
* pružnou pracovní dobu
* místo působnosti v Ostravě, dobrá dopravní dostupnost včetně parkování

Požadujeme:

* VŠ vzdělání technického/ekonomického/právního směru
* praxe na obdobné pozici minimálně 5 let
* znalost norem managementu kvality a metod řízení rizik
* aktivní znalost angličtiny na úrovni B2 (slovem i písmem)
* znalost integrovaného systému řízení výhodou
* výborné analytické, komunikační, prezentační a argumentační schopnosti
* zaměření na detail, iniciativní a profesionální přístup, loajalita
* pokročilá uživatelská znalost práce na PC, sady MS Office, znalost prostředí Lotus Notes a SAP výhodou
* řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Plánovaný termín nástupu k 1.1.2020.
Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na emailovou adresu: pavlina.besedova@bc-mchz.cz.

                                Chemik ve výrobě

Hledáme nové kolegy do provozu na pozici chemika ve výrobě (obsluha zařízení, technologie).

Nabízíme:

* pracovní poměr v mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
* místo působnosti Ostrava
* individuální zaškolovací a rozvojový program – vhodné pro absolventy
* odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
* zajímavou práci v provozním týmu, získání praxe v chemické výrobě
* kontinuální výroba – směnový provoz (režim 8 nebo 12 hodin/směna)
* možnost práce pouze na ranní směny (provoz expedice aminů)

Požadujeme:

* střední odborné vzdělání (výuční list nebo maturita, chemické zaměření výhodou)
* praxe ve výrobě výhodou

Požadované osobnostní vlastnosti:

  • manuální zručnost, ochota učit se novým věcem a postupům
  • odolnost vůči fyzické a psychické zátěži
  • samostatný a odpovědný přístup k práci
  • dochvilnost

Termín nástupu možný ihned nebo dohodou.

Správce řídících systémů

Pozice je vhodná i pro vysokoškolské absolventy!

Nabízíme:

  • pracovní poměr v mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • místo působnosti Ostrava
  • individuální zaškolovací a rozvojový program
  • odpovídající finanční ohodnocení dle dosažených zkušeností
  • zaměstnanecké benefity
  • pružnou pracovní dobu
  • práci v menším a stabilním kolektivu pracovníků
Požadujeme:
  • VŠ vzdělání technického směru - zaměřením na ASŘTP nebo IT podmínkou
  • znalost operačních systémů Windows a datových sítí
  • znalost vizualizačního SW Citect výhodou
  • znalost programování PLC výhodou
  • znalost vyhlášky 50/78 Sb. (osvědčení o platné zkoušce, min. §6) výhodou
  • praxe v oboru výhodou
  • znalost anglického jazyka na základní komunikativní úrovni
  • analytické myšlení
  • odolnost vůči psychické zátěži (chemický průmysl, velkotonážní výroba)
  • samostatný a odpovědný přístup k práci
  • ochota učit se novým věcem
  • řidičský průkaz sk.B

Termín nástupu dohodou.

Jestli Vás naše pracovní nabídka oslovila, neváhejte a zašlete nám svůj životopis na emailovou adresu:

pavlina.besedova@bc-mchz.cz